Crazy Monkey Deluxe

Nazwa slotu
Crazy Monkey
Oprogramowanie do gier
Igrosoft
Typ gniazda
Video slots
Linie wygrywające
9
Kołowrotki
5
Minimalna ilość monet na linię
1
Maksymalna liczba monet na linię
1
Jackpot
5000
RTP
Unknown
Nazwa slotu
Nie
Oprogramowanie do gier
Nie
Typ gniazda
Nie
Linie wygrywające
Nie
Kołowrotki
Nie
Minimalna ilość monet na linię
Tak
Maksymalna liczba monet na linię
Tak
Jackpot
Nie
RTP
Nie

Twórca oprogramowania rozrywkowego Igrosoft stworzył kilka udanych modeli automatów do gier dla stacjonarnych salonów gier. Jednym z nich jest Crazy Monkey slot, który w 2009 roku pojawił się na stronach wirtualnych kasyn. Automat jest częścią gatunku Animal i oferuje graczom prześwit w afrykańskim stylu, prostą muzykę i dwie rundy bonusowe dla wspaniałej rekreacji.

Crazy Monkey demo

Cechy automatu do gry

Pod względem strukturalnym gra Crazy Monkey jest typowym przedstawicielem klasycznego automatu do gry: 5 bębnów, 3 rzędy znaków i do 9 linii wypłat. Pole gry jest umieszczone na tle afrykańskiej dżungli z wiszącymi wszędzie pnączami. Na samym dole ekranu znajduje się wesoła małpka z bananem, która emocjonalnie reaguje na rozgrywające się wydarzenia. Linia wygrywająca jest tworzona od lewego bębna, jeśli w rzędzie znajdują się trzy takie same symbole. Wypłaty są przekazywane graczowi przez symbole:

  • Tańszymi symbolami są motyl, banan i wąż.
  • Droższe symbole – kowadło, ananas, lew.
  • Wesoła małpka jest symbolem scatter tego slotu, aktywującym grę bonusową.
  • Maska Szamana – jest dzikim symbolem maszyny, zastępuje inne, tworząc wygrywające kombinacje (z wyjątkiem scatter).
  • Logo Crazy Monkey jest najdroższym symbolem slotu online z wypłatą aż do x5000 Twojego zakładu.

Cechy automatu do gry Crazy Monkey

Cechy automatu do gry Crazy Monkey

Po bokach ekranu głównego znajdują się przyciski do sterowania rozgrywką. Po lewej stronie znajdują się podpisane przyciski (1 linia, 3 linie, itd.) do wyboru liczby linii do gry oraz przycisk do regulacji głośności dźwięków slotu online. Po prawej stronie znajdują się przyciski:

  • Zakład – wybór wysokości zakładu na linię wypłat.
  • Autoplay – uruchom automatyczny obrót bębnów bez interwencji użytkownika.
  • Start – uruchomienie bębnów slotu.
  • Max Bet – możliwość ustawienia maksymalnej kwoty zakładu na linię za pomocą jednego kliknięcia.
  • Pomoc – informacje o warunkach rund bonusowych i wypłatach za kombinacje znaków.

Aby lepiej zapoznać się z zarządzaniem i funkcjami gry pozwoli wersja demo slotu. Jest to tryb treningowy, który pozwala grać za darmo w Crazy Monkey w tempie wirtualnych kredytów. Kredyty te są przyznawane w ilości 1,000 i nie mają żadnej realnej wartości. Wszystkie wygrane uzyskane w trybie demo nie mogą zostać wypłacone.

Darmowe spiny w slocie Crazy Monkey

Ten automat jest klasykiem w dziedzinie rozrywki hazardowej, więc nie posiada wszystkich wymyślnych funkcji. Na przykład, darmowe gry w Crazy Monkey w postaci bonusowych obrotów są nieobecne. Ale ta wada jest rekompensowana przez inne funkcje bonusowe slotu.

Bonusy w automacie Crazy Monkey

Gra bonusowa rozpoczyna się, gdy bębny przetoczą trzy lub więcej znaków z wesołą małpką. W tej grze bonusowej online Crazy Monkey rozgrywa się na osobnym ekranie. Przedstawia on małpę i pięć dyndających lin. Gracz musi wybrać, którą linę pociągnąć. Liny można wybierać w dowolnej kolejności. Jeśli banany spadną na małpę, nagroda zostanie przyznana, a gra bonusowa będzie kontynuowana. Jeśli kowadło lub cegła spadnie, runda bonusowa kończy się. Jest pewien ważny niuans: jeśli gracz aktywował grę bonusową przy dużym zakładzie, małpa otrzymuje kask na głowę, który pozwala jej przetrwać jedno uderzenie kowadła.

Crazy Monkey Risk Game

Jeśli pierwsza runda zakończy się sukcesem (banany spadły z każdej liny), runda bonusowa przechodzi w super grę. Tutaj musisz wybrać pomiędzy dwoma pudełkami: jedno zawiera super-nagrodę, drugie zawiera czaszkę z kostkami do gry i słowem „Przegrana” na niej. Maksymalna super nagroda wynosi €168,750.

Crazy Monkey Risk Game

Kolejną ofertą bonusową jest gra z podwajaniem. Można go uruchomić po każdym wygranym zakładzie, naciskając przycisk „Ryzyko” na panelu. Gra w ryzyko odbywa się na osobnym ekranie. Przed graczem wykłada się pięć kart: jedną odkrytą kartę krupiera i cztery karty zakryte. Wybierz jedną z zakrytych kart według własnego uznania. Jeśli jej wartość jest wyższa niż wartość karty krupiera, gracz wygrywa, a kwota jego wygranego zakładu zostaje podwojona. W sumie Crazy Monkey hazard pozwala do pięciu rund kolejnych podwojenie wygranej. Jeśli jednak w którejkolwiek z rund karta krupiera będzie miała wyższą wartość, gracz traci wszystkie zgromadzone wygrane.

Crazy Monkey Risk Game

Liczba RTP dla slotów

Według badań, automat do gry Crazy Monkey ma stopę zwrotu na poziomie 94%. Oznacza to, że z każdym, na przykład, 100.000 EUR stawia graczy jako zwycięskiej kombinacji symboli wypłacane 95.000 EUR, a pozostałe 5.000 EUR są zyski online kasyno.

Maksymalna wygrana w Crazy Monkey

Minimalny zakład w automacie do gry wynosi 1 €. Możesz postawić nie więcej niż 90 euro za linię i nie więcej niż 810 euro za obrót. W tym samym czasie, maksymalna wygrana symboli linii wynosi 125.000 euro, a w bonusowej super grze – 168.750 euro.

Crazy Monkey RTP

Wnioski z automatu Crazy Monkey

Crazy Monkey daje Ci szansę na świetną zabawę i korzystanie z zalet tego slotu: jasne kolory, piękne symbole i ekscytująca gra bonusowa z wieloma rundami. Wszyscy miłośnicy emocji dostępne rozrywki Crazy Monkey za darmo, lub w trybie gry na pieniądze. Niezależnie od tego, który tryb zostanie wybrany, gracz będzie czerpał przyjemność z procesu.